DAC25-24FWX
Extended
Manufacturer
ETA Power
MFR.Part #
DAC25-24FWX
JLCPCB Part #
C6224258
Package
DIP,76.2x50.8mm
Description
-20℃~+75℃ 150mVp-p、240mVp-p 1A、2.4A 2 25.4mm 50.8mm 5V 76% 76.2mm 90V~264V Plastic encapsulated type ±5% DIP,76.2x50.8mm DC-DC Power Modules ROHS