ODM10-24SC24
Extended
Manufacturer
ETA Power
MFR.Part #
ODM10-24SC24
JLCPCB Part #
C6248550
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 11W 24V 458mA 5kV 87.5% 9V~36V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS