ECS-36-20-19A-TR
MFR.Part #
ECS-36-20-19A-TR
JLCPCB Part #
C6032116
Package
SMD,11x5mm
Description
-10℃~+70℃ 200Ω 20pF 3.6864MHz ±30ppm ±50ppm SMD,11x5mm Crystals ROHS