ECS-100-18-23A-JGN-TR
MFR.Part #
ECS-100-18-23A-JGN-TR
JLCPCB Part #
C6844007
Package
SMD
Description
-40℃~+85℃ 10MHz 18pF 80Ω ±20ppm ±30ppm SMD Crystals ROHS