ECS-147.4-20-7SX-TR
MFR.Part #
ECS-147.4-20-7SX-TR
JLCPCB Part #
C2450547
Package
MA-406
Description
-10℃~+70℃ 14.7456MHz 20pF 50Ω ±30ppm ±50ppm MA-406 Crystals ROHS