ECS-160.003-18-4X
MFR.Part #
ECS-160.003-18-4X
JLCPCB Part #
C5727180
Package
HC-49US
Description
-10℃~+70℃ 16.000312MHz 18pF 40Ω ±30ppm ±50ppm HC-49US Crystals ROHS