9B-25.000MBBI-B
Extended
Manufacturer
TXC Corp
MFR.Part #
9B-25.000MBBI-B
JLCPCB Part #
C6423495
Package
HC-49US
Description
-20℃~+70℃ 16pF 25MHz 30Ω ±50ppm ±50ppm HC-49US Crystals ROHS