ECS-120.003-18-4
MFR.Part #
ECS-120.003-18-4
JLCPCB Part #
C2636337
Package
HC-49S
Description
-10℃~+70℃ 12.000393MHz 18pF 60Ω ±30ppm ±50ppm HC-49S Crystals