ECS-160.003-18-4
MFR.Part #
ECS-160.003-18-4
JLCPCB Part #
C2636371
Package
HC-49S
Description
-10℃~+70℃ 16.000312MHz 18pF 40Ω ±30ppm ±50ppm HC-49S Crystals