SMCJE54CAH
MFR.Part #
SMCJE54CAH
JLCPCB Part #
C3707208
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 17.2A 1uA 54V 60V 87.1V Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS