SMCJE64CAH
MFR.Part #
SMCJE64CAH
JLCPCB Part #
C3707142
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 103V 14.6A 1uA 64V 71.1V Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS