SMCJE58CAH
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SMCJE58CAH
JLCPCB Part #
C3715159
Package
SMC
Description
1.5kW 16.1A 1uA 58V 64.4V 93.6V Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS