SMCJ350CA
Extended
Manufacturer
TWGMC
MFR.Part #
SMCJ350CA
JLCPCB Part #
C4154701
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1 1.5kW 1uA 2.6A 350V 432V 567V Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS