SMCJE51CAH
MFR.Part #
SMCJE51CAH
JLCPCB Part #
C3705326
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 18.2A 1uA 51V 56.7V 82.4V Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS