EXL1V0707-5R6-R
MFR.Part #
EXL1V0707-5R6-R
JLCPCB Part #
C3220839
Package
SMD,8.4x8mm
Description
12A 12A 15.03mΩ 5.6uH ±20% SMD,8.4x8mm Power Inductors ROHS