EXL1V0703-5R6-R
MFR.Part #
EXL1V0703-5R6-R
JLCPCB Part #
C3220990
Package
SMD,8.4x8mm
Description
11.5A 11.5A 33.2mΩ 5.6uH ±20% SMD,8.4x8mm Power Inductors ROHS