BK-S505H-V-1.25-R
MFR.Part #
BK-S505H-V-1.25-R
JLCPCB Part #
C3166122
Package
Plugin,D5.5xL21.1mm
Description
-40℃~+85℃ 1.25A 1.5kA 400V 600V Ceramic Tube Fuse 插件,D5.5xL21.1mm Disposable fuses ROHS