EPM7051V-12R-084SH
MFR.Part #
EPM7051V-12R-084SH
JLCPCB Part #
C7183485
Package
DIP,19.7x7.1mm
Description
1 12V 4.5V~5.5V 78% 84mA DIP,19.7x7.1mm DC-DC Power Modules ROHS