BK-S505H-V-1.6-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
BK-S505H-V-1.6-R
JLCPCB Part #
C3158220
Package
Plugin,D5.5xL21.1mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5kA 1.6A 400V 600V Ceramic Tube Fuse Plugin,D5.5xL21.1mm Disposable fuses ROHS