BK-S505H-V-2.5-R
MFR.Part #
BK-S505H-V-2.5-R
JLCPCB Part #
C3167269
Package
Plugin,D5.5xL21.1mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5kA 2.5A 400V 600V Ceramic Tube Fuse 插件,D5.5xL21.1mm Disposable fuses ROHS