TR2-S505H-V-3.15-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
TR2-S505H-V-3.15-R
JLCPCB Part #
C3163473
Package
Plugin,D5.5xL21.1mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5kA 3.15A 400V 600V Ceramic Tube Fuse Plugin,D5.5xL21.1mm Disposable fuses ROHS