MKP62-275V/684KP15
MFR.Part #
MKP62-275V/684KP15
JLCPCB Part #
C22371567
Package
Plugin,P=15mm
Description
275V 680nF X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS