CL11-100V/473KP5.5
Extended
Manufacturer
Dongtong
MFR.Part #
CL11-100V/473KP5.5
JLCPCB Part #
C2913189
Package
Plugin,P=5.5mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 47nF Polyester ±10% 插件,P=5.5mm Film Capacitors ROHS