CBB21-400V/334JP10
Extended
Manufacturer
Dongtong
MFR.Part #
CBB21-400V/334JP10
JLCPCB Part #
C2913173
Package
Plugin,P=10mm
Description
330nF 400V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS