MKP62-275V184KP15
MFR.Part #
MKP62-275V184KP15
JLCPCB Part #
C48031494
Package
Plugin,P=15mm
Description
180nF 275V X2 ±10% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS