CBB21-630V/474JP15
Extended
Manufacturer
Dongtong
MFR.Part #
CBB21-630V/474JP15
JLCPCB Part #
C2913182
Package
Plugin,P=15mm
Description
470nF 630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS