CBB62-450V/474JP20
Extended
Manufacturer
Dongtong
MFR.Part #
CBB62-450V/474JP20
JLCPCB Part #
C2982855
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+105℃ 450V 470nF ±5% 插件,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS