ECH381VM-09P
MFR.Part #
ECH381VM-09P
JLCPCB Part #
C5682699
Package
Plugin
Description
-40℃~+120℃ 1 1x9P 3.81mm 300V 8A 9 9P Board Side/Socket - Closed Green Screw Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS