ESK508V-03P
Extended
Manufacturer
Dinkle
MFR.Part #
ESK508V-03P
JLCPCB Part #
C5639180
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 23A 3 300V 5.08mm Green Through Hole 插件,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS