ECH381VM-06P
MFR.Part #
ECH381VM-06P
JLCPCB Part #
C5682696
Package
Plugin
Description
-40℃~+120℃ 1 1x6P 3.81mm 300V 6 6P 8A Board Side/Socket - Closed Green Screw Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS