CFD2E185KI0343
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
CFD2E185KI0343
JLCPCB Part #
C4945051
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.8uF 250V ±10% 插件,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS