CY2330JD1IEB44M2A8
MFR.Part #
CY2330JD1IEB44M2A8
JLCPCB Part #
C19089354
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 250V 33pF CQC、UL、VDE、CUL、ENEC Y2 ±5% Plugin,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS