CY1152ME1IEF46L2A2
MFR.Part #
CY1152ME1IEF46L2A2
JLCPCB Part #
C2761707
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 1.5nF 400V CQC、UL、VDE、CUL、ENEC Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS