CFC2W224JE1J120D9CW1
MFR.Part #
CFC2W224JE1J120D9CW1
JLCPCB Part #
C254516
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 220nF 450V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS