1H271JC9G-CH-EE-ZNR
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
1H271JC9G-CH-EE-ZNR
JLCPCB Part #
C3148311
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
270pF 5.08mm 50V NP0 ±5% Plugin,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS