CFC2W154JE1J120B7CW1
MFR.Part #
CFC2W154JE1J120B7CW1
JLCPCB Part #
C254513
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 150nF 450V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS