CFC2G105JI1ID50D9100
MFR.Part #
CFC2G105JI1ID50D9100
JLCPCB Part #
C19712471
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+105℃ 1uF 400V ±5% Plugin,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS