CFC3B102JE0643
MFR.Part #
CFC3B102JE0643
JLCPCB Part #
C4945049
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 1.25kV 1nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS