RM10D681KD1IECW0
MFR.Part #
RM10D681KD1IECW0
JLCPCB Part #
C253972
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1.12kV 150pF@1kHz 25A 420V 560V 680V 75J 插件,P=7.5mm Varistors ROHS