RM07D781KC1IE100
MFR.Part #
RM07D781KC1IE100
JLCPCB Part #
C19089363
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1.25kA 1.29kV 250mW 485V 48J 5.08mm 640V 65pF@1kHz 780V Plugin,P=5.08mm Varistors ROHS