CFC2E104JD1IJ5074CW1
MFR.Part #
CFC2E104JD1IJ5074CW1
JLCPCB Part #
C254486
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100nF 250V ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS