RM20D511KE16E100
MFR.Part #
RM20D511KE16E100
JLCPCB Part #
C2974790
Package
Plugin,P=10mm
Description
10mm 1W 210J 320V 415V 510V 6.5kA 780pF@1kHz 845V 插件,P=10mm Varistors ROHS