CC3D103MC1IEF49D61MF
MFR.Part #
CC3D103MC1IEF49D61MF
JLCPCB Part #
C2995521
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
10.3mm 10nF 2.6mm 2kV 5.08mm Y5V ±20% 插件,P=5.08mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS