CFC3A224JG0581
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
CFC3A224JG0581
JLCPCB Part #
C4945048
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 220nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS