CFA2E683JC1H10095A00
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
CFA2E683JC1H10095A00
JLCPCB Part #
C19712438
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
250V 68nF ±5% Plugin,P=5.08mm Film Capacitors ROHS