CFC2J475JP1I3300J100
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
CFC2J475JP1I3300J100
JLCPCB Part #
C2847466
Package
Plugin,P=30mm
Description
4.7uF 630V 插件,P=30mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS