RM07D431KC1IE1RV
MFR.Part #
RM07D431KC1IE1RV
JLCPCB Part #
C2974820
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1.75kA 115pF@1kHz 250mW 275V 350V 40J 430V 5.08mm 710V 插件,P=5.08mm Varistors ROHS