CC4A102KE1IEB4BJ71MF
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
CC4A102KE1IEB4BJ71MF
JLCPCB Part #
C19712514
Package
Plugin,P=10mm
Description
10kV 10mm 12.5mm 1nF 5.4mm Y5P ±10% Plugin,P=10mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS