CFC2J224JG1J170EBCW1
MFR.Part #
CFC2J224JG1J170EBCW1
JLCPCB Part #
C254628
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 220nF 630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS