RM14D820KD1IE100
MFR.Part #
RM14D820KD1IE100
JLCPCB Part #
C19089381
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
135V 2.4nF@1kHz 22J 4.5kA 50V 600mW 65V 7.5mm 82V Plugin,P=7.5mm Varistors ROHS